O nas ...

     Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe powstała w 2010 roku. Na początku swej działalności skupiliśmy się na kompleksowej obsłudze finansowo - inwestycyjnej klienta indywidualnego.

     Uwzględniając potrzeby rynku, mając także na uwadze dewizę; przezorny jest zawsze ubezpieczony, utworzyliśmy w ramach firmy ZYSK Centrum Ubezpieczeń. Jesteśmy multiagencją. Zajmujemy się sprzedażą i obsługą ubezpieczeń największych Towarzystw Ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych oraz firm z sektora małych i średnich.


Oferujemy:

ubezpieczenia na życie; ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia komunikacyjne; ubezpieczenia podróżne; ubezpieczenia firm; ubezpieczenia emerytalne.

    Znajdą Państwo u nas właściwe rozwiązania dla swoich indywidualnych potrzeb ubezpieczeniowych, otrzymają najbardziej dopasowane do ich sytuacji ubezpieczenie. Wspólnie zaplanujemy, jak zadbać o bezpieczeństwo Państwa rodziny oraz zabezpieczyć majątek.

    Kluczem do sukcesu może okazać się elastyczność oraz personalizacja, zarówno samej oferty, jak i komunikacji z klientami, tak aby jak najlepiej dopasować się do ich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy dobre polisy w dobrej cenie.

Nasze atuty:

do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oferując jak najlepszą opcję oferty
obsługujemy Klientów szybko, sprawnie i profesjonalnie
stosujemy niestandardowe rozwiązania dopasowane do indywidulnych potrzeb Klientów
świadczymy pomoc przy wypełnianiu wniosków oraz innych niezbędnych formularzy
nasze wartości to pasja, uczciwość, odpowiedzialność, współpraca oraz szacunek dla innych.